3. Međunarodni festival joge, Srbija 2012

Treći Međunarodni festival joge – Srbija 2012. održan je od 1-2. septembra 2012. godine na Beogradskoj Adi, pod pokroviteljstvom Internacionalne joga federacije. Festival joge je svečano otvorio prof. dr Predrag Nikić – predsednik Joga saveza Srbije.

3. Međunarodni festival joge, Srbija

Na Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji, instruktori joge iz celog sveta i iz Srbije koji su predstaviti različite stilove i pristupe praktikovanja joge. U duhu propoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti mnoge škole joge predstavile su svoje aktivnosti.

Zahvaljujemo se svim institucijama i pojedincima koji su podržali održavanje festivala, sponzoru festivala C proizvodnja i promet ’06 D.O. Šabac – Miomir Vešić i članovima organizacionog tima.