Art yoga Similiris – Joga performans 2015.

Beograd, dana 27.6.2015. godine

Art yoga Similiris – revijalni sastav Joga saveza Srbije dočarao je beogradskoj publici, na platou ispred Doma Narodne skupštine svu lepotu pokreta joge uzdižući je do umetničkog doživljaja. Spoj dubine joge i lepote muzike, ritma i pokreta ostavio je bez daha ljubitelje joge, ali i sve prisutne koji su nakon Pozdrava Suncu posmatrali članice grupe Art joge Similiris.

Joga performans 2015

Art yoga Similiris stil joge sve je prisutniji širom sveta. Mladi se najčešće opredeljuju za ovaj stil jer spaja muziku, svesnost i pokret. Art yoga Similiris stil pronalazi svoje mesto i na umetničkim scenama. U serijalima asana koje izvode članice Revijalnog sastava Joga saveza Srbije izvode se asane (položaji) sa velikom preciznošću, prisutna je svesnost u svakog pokreta, pokret usklađen sa disanjem a sabranost pažnje je dovedena na najviši nivo. Art yoga Similiris stil joge na umetničkoj sceni briše razliku između joge i umetničkog izvođenja. U ovom stilu najvidljiva je estetska dimenzija joge. Mogućnosti Art yoge Similiris – stila joge izlaze iz prepoznatljivih okvira unoseći nove dimenzije u prepoznavanju joge kao stare i savremene discipline samousavršavanja. Sve veća zainteresovanost mladih za ovaj stil joge proizilazi iz njene višedimenzionalnosti. Osim razvijanja osećaja za ritam, melodiju, harmoniju polaznici art joge Similiris uče i o sabranosti pažnje, preciznosti i usklađenosti pokreta i disajnog procesa.

Dom narodne skupštine RS, Joga savez Srbije 2

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend