Projekat “Joga za sve”, Požarevac, 2014

Dana 28.03.2014. godine Joga centar ,,Sunce,, Požarevac je započeo realizaciju projekta ,JOGA ZA SVE”, čiji je sufinansijer GRAD POŽAREVAC.  U okviru akcije ,,NEDELJA EKOLOGIJE,, u O.Š. Desanka Maksimović u Požarevcu, sertifikovana instruktorka Joga saveza Srbije, Joga centra Požarevac Milica Ivković, uz asistenciju sertifikovane instruktorke Nesice Ilić, održala je čas joge učenicima nižih razreda uz aktivno učešće i nastavnog osoblja. Projekat obuhvat rad sa predškolskom, školskom, decom sa posebnim potrebama, sportistima, zdravstvenim radnicima kao i sa svim zainteresovanim građanima.

Čas joge za decu u Dnevnom centru za decu sa smetnjama u razvoju, Požarevac

Dana 03. aprila 2014. godine sertifikovana instruktorka Joga saveza Srbije Joga centra “Sunce” Požarevac Violeta Nikolić je uz asistenciju sertifikovanog instruktora Božidara Ljubisavljevića održala prvi čas  u Dnevnom centru za decu sa smetnjama u razvoju.

Predavanje, Joga za decu

Dana 09. aprila 2013. godine u prostorijama Ustanove za predškolsku decu ,,Leptirić”, instruktorka Milica Ivković, uz asistenciju instruktora Nešice Ilić i Božidara Ljubisavljevića je održala roditeljima predavanje ,,JOGA ZA DECU”.

Joga za sportiste, Požarevac, 16.04.2014.

Dana 16. aprila 2014. godine u okviru projekta ,Joga za sve” koji finansira Grad Požarevac, pod pokroviteljstvom Joga saveza Srbije, Joga centar,,Sunce” Požarevac je organizovao prvi promotivni čas joge za sportiste u Sportskom centru Požarevac.

Čas je održao sertifikovani instruktor Joga saveza Srbije, Joga centra “Sunce” Požarevac, Božidar Ljubisavljević.

Čas joga za decu u OŠ”Aleksandar”, Požarevac

Dana 06.05.2014. godine u okviru projekta ,,Joga za sve” koji finansira Grad Požarevac, sertifikovana instruktorka Joga saveza Srbije, Joga centra ,,Sunce”  Nešica Ilić održala je promotivni čas deci četvrtog razreda O.Š. “Aleksandar” u Požarevcu.

Predavanje “Joga i mentalno zdravlje” u Požarevcu, Bosiljka Janjušević, MA, 8.5.2014.

Dana 8. maja 2014. godine, instruktorke i instruktor Joga centra “Sunce” Požarevac Nešica Ilić, Božidar Ljubisavljević, Milica Ivković i Violeta Nikolić prezentovali su program joge u Medicini rada u Požarevcu, u okviru projekta “Joga za sve” koji finansira Grad Požarevac. Bosiljka Janjušević, MA, sertifikovana instruktorka joge, predavačica na Međunarodnoj joga akademiji, članica istraživačkog tima Međunarodnog društva za naučna interdisciplinarna istraživanja u oblasti joge, doktorantkinja na Fakultetu za psihologiju Univerziteta u Beču i predstavnica Joga saveza Austrije održala je predavanje na temu “Joga i mentalno zdravlje”.