Redovno članstvo u Sportskom savezu Srbije

Nadležni nacionalni Joga savez Srbije primljen je u redovno članstvo Sportskog saveza Srbije

Dana 26.1.2017. godine, na osnovu zahteva Joga saveza Srbije i predloga Komisije za vrhunski sport i organizacioni razvoj SS Srbije, Upravni odbor Sportskog saveza Srbije je na sednici doneo Odluku da se Joga savez Srbije primi u redovno članstvo Sportskog saveza Srbije, sa svim pravima i obavezama koja su predviđena Statutom Sportskog saveza Srbije.

Joga savez Srbije - redovni clan Sportskog saveza Srbije

Joga savez Srbije pridruženi je član Sportskog saveza Srbije od 2011. godine

Dana 26.10.2011. godine, na osnovu zahteva Joga saveza Srbije i predloga Komisije za vrhunski sport i organizacioni razvoj SS Srbije, Upravni odbor Sportskog saveza Srbije je na sednici doneo Odluku da se Joga savez Srbije primi za pridruženog člana Sportskog saveza Srbije sa svim pravima i obavezama koja su predviđena Statutom, pravilnicima i ostalim aktima Sportskog saveza Srbije.

odluka-SSS