Joga savez Srbije na Serbian visions, 2015.

Dana 16.5. 2015. godine počasni predsednik Joga saveza Srbije prof. dr Predrag Nikić održao je predavanje pod nazivom: Joga kao zdrav životni stil na SERBIAN VISIONS, prvom multikongresu u Srbiji u hotelu Radisson Blu Old Mill.

Učešće Joga saveza Srbije na SERBIAN VISIONS, 2015.

Joga predstavlja svojevrsni kulturološki fenomen. Svojim vrednostima utiče na formiranje životnog stila usmerenog ka zdravlju i dobroti. Joga praktičari usvajaju humane vrednosti negujući telesne, emocionalne, umne i kreativne potencijale. Joga kao životni stil predstavlja funkcionalnu i estetsku integraciju života koja se manifestuje u načinu mišljenja i ponašanja, u odnosu prema sebi i drugim ljudima, u nivou svesnosti i materijalnom okruženju.

Tom prilikom prikazana je i filmska projekcija u kojoj su predstavljeni najlepši trenuci sa velikih evropskih joga kampova u organizaciji Joga saveza Srbije.
Ovaj događaj ulepšali su nastupi Art joge Similiris – revijalnog sastava Joga saveza Srbije i Kirtan grupa Samadhi.

Revijalni sastav Art joge Similiris činile su sertifikovane instruktorke JSS: Tatjana Gutić, Nevena Damjanović i Jovana Jovičić.

Kirtan grupa Samadhi nastupila je u sastavu: Filip Filipović, Teodora Vejnović, Bogdan Nikić, Jelena Nikolić, Slavica i Dragan Stošić, Igor Petrović, Spomenka Đurđević, Aleksandra Mitić, Predrag Radovančević.

Moderator: Branko Ilić.
Fotografisali: Aleksandra Ristić, Ivana Nikolić Ćulafić i Ana Miletić.

Organizator događaja: Aleksandra Mitić i Vera Milićević.

Neka je svaki dan ljubav i mi u njoj

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend