Četvrti beogradski festival Art yoge – 2018

Dana 22.05.2018.god. u centralnom holu TC Delta city – Novi Beograd, u organizaciji Joga saveza Srbije i Beogradskog joga saveza, a pod pokroviteljstvom Evropske joga federacije održaće se četvrti Beogradski festival art joge Similiris u Srbiji. Program će trajati od 12-20h, a organizator je obezbedio besplatan ulaz za sve posetioce Delta city-ja.

Na Festivalu art joge šira javnost će imati priliku da se bliže upozna sa Art jogom “Similiris”- stilom joge koji je sve popularniji u svetu. U programu će učestvovati joga udruženja koja neguju ovaj stil joge u našoj zemlji. U programu će biti predstavljeni i specijalizovani programi: Joga za zdravo starenje, Korporativna joga, Joga za muškarce i Joga za decu.

Art joga SimilirisBeogradski festival Art yoge
Popularnost ovog stila joge leži u činjenici da Art joga Similiris zadovoljava suštinske potrebe savremenog čoveka – mogućnost da se kroz dinamičku fizičku aktivnost postigne oslobađanje od fizičkih tenzija i mentalne napetosti.
Art joga Similiris je stil joge u kome se prepliću joga položaji i elementi savremenog plesa i modernog baleta.

Organizator četvrtog Beogradskog festivala art joge Similiris je Joga savez Srbije i teritorijalni Beogradski joga savez.