12. MEĐUNARODNI FESTIVAL JOGE – 2022.

Dvanaesti međunarodni festival joge – Srbija 2022.

Joga savez Srbije – nadležni nacionalni savez za oblast joge u Srbiji

Sedmog avgusta 2022. g. Srbija je bila domaćin dvanaestog međunarodnog festivala joge. Na beogradskoj Adi okupili su se poštovaoci i praktičari joge iz čitave Srbije i iz inostranstva. Učesnici su demonstrirati veštine svoje joga prakse.

Festival joge tradicionalno je otvoren javnim nastupom uz učešće studenata International Yoga Academy. Festival joge održao se u duhu prepoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti…

Organizatori jedanaestog međunarodnog festivala joge su:

Joga savez Srbije, Beogradski joga savez i Vojvođanski joga savez.

Na dvanaestom Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji i instruktori joge predstavljajući različite stilove i pristupe u praktikovanju joge.

Pokrovitelj: Yoga Federation of Europe – Prague

U organizaciji festivala učestvovale: Radmila Roksandić Živković i Ivana Minic Fotografisale: Brankica Kecman, Marija Obradović, Radmila Roksandić Živković i Ivana Minić

Moderator: Aleksandra Veličković

Medijski sponzor: Joga TV