Aktivnosti Joga saveza Srbije u 2022. godini

12. MEĐUNARODNI FESTIVAL JOGE – 2022.

Posted by on January 31, 2023 in Aktivnosti 2022, Art Yoga Similiris, Festivali joge | 0 comments

12. MEĐUNARODNI FESTIVAL JOGE – 2022.

Dvanaesti međunarodni festival joge – Srbija 2022. Joga savez Srbije – nadležni nacionalni savez za oblast joge u Srbiji Sedmog avgusta 2022. g. Srbija je bila domaćin dvanaestog međunarodnog festivala joge. Na beogradskoj Adi okupili su se poštovaoci i praktičari joge iz čitave Srbije i iz inostranstva. Učesnici su demonstrirati veštine svoje joga prakse. Festival joge tradicionalno je otvoren javnim nastupom uz učešće studenata International Yoga Academy. Festival joge održao se u duhu prepoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti… Organizatori jedanaestog međunarodnog festivala joge su: Joga savez Srbije, Beogradski joga savez i Vojvođanski joga savez. Na dvanaestom Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji i instruktori joge predstavljajući različite stilove i pristupe u praktikovanju joge. Pokrovitelj: Yoga Federation of Europe – Prague U organizaciji festivala učestvovale: Radmila Roksandić Živković i Ivana Minic Fotografisale: Brankica Kecman, Marija Obradović, Radmila Roksandić Živković i Ivana Minić Moderator: Aleksandra Veličković Medijski sponzor: Joga TV Neka je ljubav u nama i sklad sa...

Detaljnije