Aktivnosti Joga saveza Srbije u 2019. godini

Nacionalna priznanja u oblasti joge za 2018.

Posted by on January 24, 2019 in Aktivnosti 2018, Aktivnosti 2019, nagrade, Proslava Nove godine | 0 comments

Nacionalna priznanja u oblasti joge za 2018.

Na svečanosti održanoj 12.1.2019. godine u organizaciji nacionalnog nadležnog Joga saveza Srbije, Vojvođanskog i Beogradskog joga saveza dodeljna su godišnja nacionalna priznanja. Priznanje joga centru za doprinos u oblasti joge u Republici Srbiji Za najveći doprinos u oblasti joge u Srbiji u 2018. godini priznanje su dobile predstavnice Joga centra Vranje na čelu sa sertifikovanim instruktorkama joge Tatjanom Stošić i Svetlanom Radosavljević. Priznanje pojedincu za doprinos u oblasti joge u Republici Srbiji Dodeljeno je i nacionalno priznanje najuspešnijem pojedincu – sertifikovanoj instruktorki joge Violeti Nikolić iz Joga centra “Sunce” iz Požarevca za doprinos u primeni joge sa osetljivim kategorijama u zatvorskoj...

Detaljnije