24. rođendan Joga saveza Srbije – 2018

Dana 12. maja 2018. godine instruktorke i instruktori joge, studenti Joga akademije i prijatelji JSS proslavili su 24. godinu aktivnosti Joga saveza Srbije. 24. rođendan Joga saveza Srbije proslavljen je u društvu najdražih prijatelja.

Proslava Dana Joga saveza Srbije – 2018

Uz recital, meditaciju i kirtane proslavljen je 24. rođendan Joga saveza Srbije. Instruktori joge, studenti Internacionalne joga akademije i prijatelji (ljubitelji) joge još jednom su razmenili mir i radost ne zaboravljajući poruku koju Joga savez Srbije godinama promoviše: “Čini dobro – nagradi sebe”.

24. rođendan Joga saveza Srbije

Učesnici proslave uživali su u kratkom recitalu dve velike glumačke dive: Gale Videnović i Lore Orlović.

U miru i radosti

Veče je proteklo uz zvuke Kirtan grupe Samadhi (Spomenka Đurđević, Jelena Nikolić, Bogdan Nikić, Igor Petrović)
Fotografije: Ivana Nikolić – Ćulafić i Milica Zorić

Moderatorka: Jelena Krstić – sertifikovana instruktorka joge
Zahvaljujemo našim dragim prijateljima na svim pristiglim čestitkama.
I U NAREDNIM GODINAMA ZAJEDNO U MIRU I RADOSTI

Vidi foto album: https://www.facebook.com/pg/joga.akademija/photos/?tab=album&album_id=1780766178633545