7. Međunarodni festival joge – Srbija 2016.

Sedmi međunarodni festival joge – Srbija 2016, održan je 13. i 14. avgusta 2016. godine na beogradskoj Adi, u organizaciji Joga saveza Srbije i Međunarodne joga Akademije, uz pokroviteljstvo Evropske joga federacije. Festival joge svečano je otvorio proslavljeni sportista Dane Korica ispred Sportskog saveza Srbije.

7. Međunarodni festival joge – Srbija 2016.

Na Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji, instruktori joge iz sveta i iz Srbije predstavljajući različite stilove i pristupe praktikovanju joge. U duhu propoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti mnoge škole joge predstavile su svoje aktivnosti.
Festival joge je zatvoren drugog dana nastupom Kirtan grupe Samadhi.

Festival joge – Srbija 2016.
Zahvaljujemo se svim institucijama i pojedincima koji su podržali održavanje festivala, Turističkoj organizaciji Srbije, Turističkoj organizaciji Beograda i upravi JP “Ada Ciganlija”, “C proizvodnja i promet 06”, d.o.o. Šabac-Tamari Tomić i Miomiru Vešiću, Pekari “Sezam” Beograd i Branislavu Filipovskom, RTS-u, Tanjug- u, TV PINK-u, STUDIO B, TV NAŠA, TV KOPERNIKUS, članovima organizacionog tima, članovima redakcije Joga Tv, članovima Foto redakcije i medijskim promoterima Joga saveza Srbije.

7. Međunarodni festival joge – Srbija 2016 – Organizacioni tim činili su:

Nataša Popović,Vanja Veselinović, Olivera Obradović, Milijana Milikšić, Milica Gugleta, Slavenka Đurović,Dragan Stefanović, Dragan Zorić, Marija Radosavljević, Igor Nikolić, Branko Ilić, Aleksandra Mitić, Branislav Filipovski, Vukica Janković, Ana Mletić i Vera Mililićević.

Moderator programa Međunarodnog festivala joge: Nikola Zakić
Glavna koordinatorka ovogodišnjeg festivala joge: Milica Zorić.

Redakcija Joga TV: Ivan Ranđelović, Bogdan Nikić, Vukica Janković, Ana Miletić

Foto redakcija JSS: Aleksandra Mitić, Nikola Mitić, Aleksandra Ristić

Medijski promoteri Festivala joge ispred Joga saveza Srbije:
Milica Zorić, Ivana Tošić, Nataša Popović, Tatjana Gutić

Neka je ljubav u nama i sklad sa okolinom