8. Međunarodni festival joge – Srbija 2017.

Osmi međunarodni festival joge

Osmi međunarodni festival joge – Srbija 2017, održan je 5. i 6. avgusta 2017. godine na beogradskoj Adi, u organizaciji Joga saveza Srbije, Beogradskog i Vojvođanskog joga saveza a uz pokroviteljstvo Evropske joga federacije.

Na Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji i instruktori joge predstavljajući različite stilove i pristupe praktikovanju joge.  Festival joge trajao je dva dana.

6. Međunarodni festival joge - Srbija 2015 - Joga savez Srbije

U duhu propoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti mnoge škole joge predstavile su svoje aktivnosti.

Zahvaljujemo se svim institucijama i pojedincima koji su podržali održavanje festivala, upravi JP “Ada Ciganlija”, i sponzoru “C proizvodnja i promet 06”, d.o.o. Šabac-Tamari Tomić i Miomiru Vešiću, članovima organizacionog tima, članovima redakcije Joga Tv, članovima Foto redakcije i medijskim promoterima Joga saveza Srbije.

Organizacioni tim Osmog međunarodnog festivala joge – Srbija 2017 činili su:
Jelena Lađarević, Nataša Popović, Marijana Vučković, Bojana Lekić, Slavica Gutić, Peđa Aksentijević, Dragan Zorić, Ivana Tošić.

Moderator programa Međunarodnog festivala joge Tatjana Matković
Glavna koordinatorka ovogodišnjeg festivala joge Milica Zorić.

Foto redakcija JSS: Ivana Nikolić Ćulafić, Aleksandra Mitić, Ivan Ranđelović, Bogdan Nikić

Tim za medijsku promociju Festivala joge: Medijski tim:
Marijana Vučković, Nataša Popović, Ivana Tošić.

Neka je ljubav u nama i sklad sa okolinom

Foto galerija 8. Međunarodnog Festivala joge 2017. (https://www.facebook.com/pg/joga.akademija/photos/?tab=album&album_id=1498833880160111)