Akcija besplatnih časova joge u “Joga parku” na Adi – 2021.

Besplatni časovi joge u “Yoga parku” na Adi
Joga savez Srbije – nadležni nacionalni savez za oblast joge u Republici Srbiji i Beogradski joga savez i u 2021. godini sprovode
akciju “VEŽBAJTE JOGU SA NAMA – 2021”
Svake nedelje od 18 časova u “Yoga parku” na Adi posetioci će moći da uživaju u blagodatima joge.
Akcija se, u saradnji sa Adom sprovodi već trinaestu godinu za redom.
Akcija počinje u nedelju 20. juna u 18 časova i traje do 19. septembra 2021.
Akcija započinje  20. juna kada će učesnici obeležiti Međunarodni dan joge koji se svake godine obeležava 21. juna širom sveta.
Akcija će se sprovoditi uz obavezno poštovanje mera zaštite i prevencije od Covid 19, u skladu sa preporukama Vlade Republike Srbije.
Svake nedelje od 20. juna do 19. septembra sertifikovani/ne instruktori/ke Joga saveza Srbije uz asistenciju studenata Joga akademije sprovodiće akciju besplatnih časova joge.

Za sve postoji pravi trenutak

Joga savez Srbije

Akcija “Vežbajte jogu sa nama” održavaće se svake nedelje sa početkom u 18 časova u Yoga parku na Adi (kod kružnog toka).
Uz sadržaje programa koji je Ada pripremila, posetioci mogu da uživaju i u stručno vođenim časovima joge u “Joga parku” sa instruktorima Joga saveza Srbije.
Učesnici će nedeljno popodne provesti u prelepoj prirodi uz blagu fizičku aktivnost, tehnike joga disanja i relaksacije, uz stručno vođstvo instruktora joge sa nacionalnom licencom. Potrebno je poneti svoju prostirku za jogu, peškir ili ćebe. Nije potrebno predznanje (prethodno iskustvo), jer će se sve vežbe izvoditi postupno, umereno i od samih osnova. Nema ograničenja ni u uzrasnoj dobi. Jogu mogu praktikovati učesnici od 7 do 97 godina.
Napomena: Čas joge se neće održati po kišnom vremenu.
Sve aktivnosti Joga saveza Srbije se sprovode uz poštovanje mera zaštite i prevencije od Covid 19, u skladu sa preporukama Vlade Republike Srbije.
Joga savez Srbije
e-mail: jogasavezsrbije@gmail.com