Četvrti beogradski festival Art joge – 2018

Dana 22.05.2018. god. u centralnom holu TC Delta city – Novi Beograd, održan je Četvrti beogradski festival Art joge.  Festival se sprovodio u organizaciji Joga saveza Srbije i Beogradskog joga saveza, a pod pokroviteljstvom Evropske joga federacije.  Četvrti Beogradski festival art joge Similiris u Srbiji pratili su studenti Joga akademije, ljubitelji joge i predstavnici medija. Program je trajao od 12-20h, a organizator je obezbedio besplatan ulaz za sve posetioce.

Četvrti beogradski festival Art joge – 2018

Art joga Similiris

Beogradski festival art joge

Na Festivalu art joge šira javnost ke imala priliku da se bliže upozna sa Art jogom “Similiris”- stilom joge koji je sve popularniji u svetu. U programu su učestvovati joga udruženja koja neguju ovaj stil joge u našoj zemlji. U programu su bili predstavljeni i specijalizovani programi: Joga za zdravo starenje, Korporativna joga, Joga za muškarce i Joga za decu.

Festival lepote i zdravlja

Popularnost ovog stila joge leži u činjenici da Art joga Similiris zadovoljava suštinske potrebe savremenog čoveka – mogućnost da se kroz dinamičku fizičku aktivnost postigne oslobađanje od fizičkih tenzija i mentalne napetosti. Art joga Similiris je stil joge u kome se prepliću joga položaji i umetnost pokreta.

Organizator četvrtog Beogradskog festivala art joge Similiris je Joga savez Srbije i teritorijalni Beogradski joga savez.
Ovde možete pogledati fotografije sa prethodnog Festivala art joge: FOTOGALERIJA