Veliki joga performans, Novi Sad 2013

U organizaciji Joga saveza Srbije koju je ispred Novog Sada predvodila Mirjana Radak – sertifikovana instruktorka, a u kojoj su učestvovale sertifikovane instruktorke i instruktori Marijana Rodić, Vida Ćurčić, Marija Bukarac, Marko Đurić, Lidija Ćulibrk i Mirjana Milikšić, održana je manifestacija:

JOGA DANI DOBRIH DELA

Dana 19. maja 2013, na Trgu slobode (Trg Svetozara Miletića) u Novom Sadu okupili su se jogini iz svih krajeva Srbije izvodeći joga serijal: Surya Namaskar (Pozdrav Suncu). Za trenutak je sve zastalo, a energija radosti učesnika prostrla se centralnim trgom Novog Sada. Prisutni su imali prilike da prate i Art Yoga Similiris, revijalni sastav Joga saveza Srbije. Nakon manifestacije, joginima je od strane domaćina priređeno druženje uz kirtane.