Kirtan u magazinu Joga – decembar, 2015

U decembru mesecu nastavlja program KIRTAN JOGE u Joga savezu Srbije. Otvorena vrata već 10 godina okupjaju ljubitelje joge i kirtana u Joga savezu srbije. Najavljen je i koncert KIRTAN GRUPE SAMADHI prilikom tradicionalnog dočeka Nove 2016. godine koji će se održati u Joga savezu Srbije 2.1.2015 (Videti više:www.facebook.com/events/751233331649910/)

Kirtan u magazinu Joga – decembarski broj 2015

Kirtani predstavljaju drevni način meditacije kroz muziku i pesmu. Utiču na otklanjanje svakodnevnih tenzija, podstičući razvoj svesnosti. Muzika pronalazi svoj put tajnim intimnim putevima  – krećući se nesputano prema Jezgru – Suštini. Kirtani su svojevrsna komunikacija prepuna istinskih dubokih emocija praćena neposrednom povezanošću sa najdubljim porukama naše tajanstvene unutrašnjosti. Ljubav, radost, ushićenje… Kirtan uranja u dubine i otkriva najtajnovitije lepote naše unutrašnjosti (Videti više: www.yogasavezsrbije.com/kirtan-joga/). Zainteresovani se mogu javiti e-mailom: jogasavezsrbije@gmail.com ili telefonom 064 12 44 336)

Kirtan joga