Joga za decu – Projekat IMPRES

Sertifikovana instruktorka Joga saveza Srbije Milica Ivković održala je čas joge za decu u okviru IMPRES projekta MZ Sopot. Projekat Unapređivanje predškolskog vaspitanja i obrazovanja u Srbiji (IMPRES) zajednički je projekat Ministarstva prosvete, nauke, i tehnološkog razvoja Republike Srbije i Evropske Unije. Projekat se realizuje sa ciljem da doprinese socijalnoj inkluziji i smanjenju siromaštva unapređivanjem usluga u oblasti predškolskog vaspitanja i širenjem dostupnosti za svu decu, posebno onu iz osetljivih grupa.

Joga za decu – Projekat IMPRES

Svrha projekta je unapređivanje uslova za predškoslko vaspitanje i obrazovanje dece, posebno iz osetljivih grupa, putem unapređivanja kvaliteta ponude predškolskih programa i proširenja prostornih kapaciteta predškolskih ustanova.