MEĐUNARODNI JOGA KAMP “ĐIVAN MUKTI”- 2020.

Joga kamp je namenjen kontinuiranom usavršavanju studenata, instruktora i Učitelja joge.
Na kampu će se sprovoditi i prilagođen program za početnike – ljubitelje joge.

MESTO održavanja: čarobni ambijent Drvengrada
DATUM održavanja: od 6. do 12. septembra 2020

Međunarodni joga kamp – intenziv, sprovodi se pod nazivom “Jivanmukti”.

Yoga camp u Drvengradu - Joga savez Srbije

Na joga kampu će se istovremeno odvijati sledeći programi: ·
– Joga kamp za decu (za decu učesnika)·
– Joga kamp 50+ (za revitalizaciju seniora)·
– Joga kamp za napredne i početnike (ljubitelje joge)·
– Program joga energoterapije

Zbog inostranih učesnika programi joga kampa će se, osim na našem jeziku odvijati i na: engleskom, nemačkom i češkom jeziku – po potrebi.

Učesnici će se opredeljivati u kojem programu će učestvovati.

Joga kamp u Drvengradu

CENA OBUHVATA: učešće u svim sadržajima joga seminara, smeštaj na bazi polupansiona (doručak i večera), 6 noćenja, usluge SPA centra (bazen i sauna), bežični internet u svim sobama i korišćenje svih sportskih terena.
CENA NE OBUHVATA: prevoz, boravišnu taksu i osiguranje. Boravišnu taksu i osiguranje svaki učesnik plaća sam na recepciji. Boravišna taksa po danu iznosi 105 dinara.

Broj mesta je ograničen, a ostalo je vrlo malo slobodnih mesta. Uplaćeni novac se ne vraća, ali se rezervacija može preneti na drugo lice koje nije već izvršilo rezervaciju.

CENA ZA DECU – PLAĆAJU RODITELJI DIREKTNO NA RECEPCIJI:
Deca ne plaćaju učešće u seminaru, a smeštaj plaćaju u zavisnosti od uzrasta.
Deca do 2 godine ne plaćaju smeštaj i obroke.
Deca od 2 do 7 godina u pratnji 2 odrasle osobe ne plaćaju smeštaj, a plaćaju obroke – direktno na recepciji.
Deca od 7 do 12 godina plaćaju smeštaj i obroke sa umanjenom cenom direktno na recepciji.

Joga savez Srbije u Drvengradu
Stručni letnji kamp joge sprovodiće se pod vođstvom doajena joge, profesora dr Predraga K. Nikića
Za sve postoji pravi trenutak…
Život je stalna promena – učinite da promena bude na bolje. Pounutrite duboka razvojna iskustava.
Pružite podsticaj energetskom pročišćenju i transformaciji na bolje.

Kamp joge obuhvata intenzivnu joga praksu i večernju kirtan meditaciju uz muzičku podršku Kirtan grupe Samadhi.

Zahtev za detaljnijim obaveštenjima, prijave i rezervacije primaju se putem e-maila: jogasavezsrbije@gmail.com

ili putem tel/viber: 064 12 44 336
NEKA JE LJUBAV U NAMA I SKLAD SA OKOLINOM