Nacionalna priznanja u oblasti joge, 2017.

Dana 2.1.2018. godine u prisustvu većine članica Joga saveza Srbije – nadležnog nacionalnog saveza za oblast joge u Republici Srbiji svečano su dodeljena dva nacionalna priznanja.

Dodeljena nacionalna priznanja u oblasti joge, 2017.

Priznanje za najaktivniji joga centar u Srbiji u 2017. godini uručeno je Tamari Tomić – sertifikovanoj instruktorki joge, predstavnici Joga centra Šabac

Priznanje za pojedinačni doprinos u afirmisanju i realizaciji programa „Joge za zdravo starenje“ uručeno je Dragici Kurmić – sertifikovanoj instruktorki joge, predstavnici Joga centra Sjaj iz Beograda.

Druge nagrade i priznanja naših instruktora i članica u 2017.

Dana 2212.2017 godine održana je manifestacija za izbor sportiste godine grada Bečeja. Sertifikovana instruktorka joge Anja Lepeš-Kovač osvojila je prvo mesto u kategoriji seniorke kao predstavnik Sportskog udruženja “Sunrise yoga studio” – članice Vojvođanskog joga saveza i Joga saveza Srbije.

29.12.2017 Održan je opštinski Izbor sportista godine u Svilajncu. Joga centar Jasmina na čelu sa Jasminom Đerić u kategoriji joga za decu dobio je priznanje za ” Joga art – nada opštine Svilajnac u 2017.”