Novogodišnja radost sa Joga savezom Srbije, 2020.

Joga novogodišnja proslava

5.1.2020.

U miru i radosti Učitelji i instruktori joge, profesori, saradnici u nastavi i studenti Međunarodne joga akademije, predstavnici članica Vojvođanskog i Beogradskog saveza proslavili su dolazak 2020. godine.

U organizaciji Joga saveza Srbije, Vojvođanskog i Beogradskog joga saveza predstavili su se studenti nastupom koji je pozdravljen burnim aplauzom, kao i članice revijalnog saveza Art joga Similiris.

Na proslavi su dodeljeni sertifikati novoj generaciji Učitelja joge i poslednjoj generaciji instruktora joge.

Deda Mraz je dodelio poklone najmlađima i bio pozdravljen od svih prisutnih.

Veče na proslavi ulepšale su instruktorke joge: Alija Kovačević i Olivera Šestakov koje su recitovale svoju poeziju.

Veče se odvijalo u predivnoj organizaciji tima koji su činili: Tatjana Matković, Bojana Lekić, Miloš Opačić.

Branko Ilić je pomogao uspešnom ulogom Deda Mraza.

Veče je ulepšao tim Kirtan grupe Samadhi u sastavu: Miloš Opačić, Bogdan Nikić, Tatjana Matković, Dušan i Nadežda Jocić, Spomenka Đurđević, Vukica Janković, Anđelka Vujinović, Milica Zorić, Peđa Aksentić, Slavica i Dragan Stošić…

Moderator: Dušan Jocić
Fotografisala: Anđelka Vujinović i Tatjana Matković

Mesto održavanja proslave: Tulip Inn – Hotel Novi Beograd