Skalarni joga retreat – Maldivi 2020.

U periodu od 15.2 – 21.2.2020. održao se seminar joge za napredne joga praktičare i početnike na ostrvu Maldiva.

U rajskom ambijentu održan je još jedan joga retreat uz šum morskih talasa i zalaska Sunca…

Seminar joge se u održao u oazi prelepe i nezaboravne prirode Maldiva sa joga praktičarima i ljubiteljima joge. Joga meditacije, obnavljanje i radosno druženje na plažama doprineli su da se odmor uz joga praksu učini jedinstvenim.

Program je obuhvatao: yoga asane, pranajame, mudre, bande, energetsko obnavljanje i detox, meditacije, meditativne šetnje na prelepim obalama Maldiva.

Joga na Maldivima

Program se sprovodio pod vođstvom prof. dr Predraga K:Nikića – međunarodnog majstora joge i saradnika – sertifikovanih instruktora joge sa licencom.

Joga intenziv se održao u organizaciji EVROPSKE JOGA FEDERACIJE , JOGA SAVEZA SRBIJE, BEOGRADSKOG I VOJVOĐANSKOG JOGA SAVEZA.

Joga savez Srbije na Maldivima 2020

Fotografije: Bogdan Nikić, Milan Vujčić, Helena Macenauerova..

Neka je ljubav u nama i sklad sa okolinom

www.yogasavezsrbije.com