Svečana proslava Nove 2015. godine, Joga savez Srbije

Dana 3.1.2015. održana je tradicionalna svečana proslava Nove 2015. godine Joga Saveza Srbije uz zvuke kirtana i svečani program koji su pripremili instruktori/ke i studenti/kinje Joga Saveza Srbije.

Svečana proslava Nove 2015. godine, instruktora/ki i studenata/kinja Joga saveza Srbije

Na proslavi su nastupili:
– Art joga Similiirs – revijalni sastav Joga saveza Srbije na čelu sa Milicom Zorić i timom art jogina u sastavu Ana Miletić, Vida Starović, Dafina Perović, Ivana Tošić, Tatjana Kostanjevec, Dragana Krstić, Olja Cvetojević i Marija Šurlan.
– Teodora Savić, mlada flautistkinja iz Loznice (najmlađa učesnica programa novogodišnje proslave).
– Studenti Međunarodne joga akademije su se predstavili kroz muziku, pesmu i stihove:
Dorotea Vejnović, Bogdan Nikić, Nikola Zakić, Olivera Obradović.
– Nova generacija art jogina koje su u 2014. godini stekle sertifikat za vođenje časova art joge, pod vođstvom Ane Miletić: Ana Savić i Tatjana Gutić.
– Sertifikovane art jogine (zajednički nastup): Dragane Krstić-Marjanović, Milice Miletić, Olivere Cvetojević, Marije Šurlan, Aleksandre Nenadović – polaznice časova joge sertifikovane instruktorke Aleksandre Mitić, Tatjane Kostanjevec koja je nastupila sa svojim polaznicama Marijom Jevtić i Jelenom Jovandić.
– Sertifikovane instruktorke i instruktor iz Joga centra Mirjana u Novom Sadu: Jelena Ilić – recitovala je stihove Miroslava Antića; Edita Miler, pročitala je stihove Svami Vivekanande; Bojan Petrović, pročitao je pesmu Hermana Hesea.
– Sanja Kuzmanović, sertifikovana instruktorka iz Joga studija Sunshine u Beogradu pročitala je stihove Gabrijela Garsije Markesa, “Zaljubljen u ljubav”.

– Sanja Drobnjaković, sertifkikovana instruktorka joge čitala je stihove Vladike Nikolaja Velimirovića
– Sertifikovane instruktorke Nevena Đukanović iz Joga centra Inđija i Milica Malenić iz Joga centra Zemun izvele su tačku art joge.
– Nastupila je i Kirtan grupa Samadhi, ojačana ljubiteljima kirtan muzike.
Tokom cele večeri budili smo radost i ljubav kroz pesmu, kolo i ples. Program su vodili sertifikovana instruktorka joge Ivana Tošić i Ivan Ranđelović