Veliki joga kamp u Drvengradu

Veliki joga kamp “SAMYAMA” u Drvengradu sa Joga savezom Srbije a pod pokroviteljstvom Evropske joga federacije

Nezaboravno iskustvo na Joga kampu “SAMYAMA”
Međunarodni joga kamp se održao u periodu od 23. do 29. jula 2016.
Mesto održavanja: prelepi ambijent “nestvarnog” sveta Kusturicinog DRVENGRADA

Međunarodni joga kamp “SAMYAMA” namenjen je stručnom usavršavanju ljubitelja i praktičara joge, studentima Međunarodne Joga Akademije i sertifikovanim instruktorima joge. Stručni letnji seminari joge u kampu sprovodio se pod vođstvom međunarodnog majstora joge prof. dr Predraga Nikića. Kamp je obuhvatao intenzivnu joga praksu i večernju kirtan meditaciju uz muzičku podršku Kirtan grupe Samadhi iz Beograda.
Učesnici su bili smešteni u etno selu Drvengrada – Hotel MEĆAVNIK
U okviru kampa održan je i besplatan MINI JOGA KAMP ZA DECU UČESNIKA.

Svi učesnici kampa koji su imali želju da na aktivan joga odmor povedu i svoju decu imali su mogućnost da ih uključe u joga aktivnosti za decu koje su bile posebno kreirane prema uzrastu. Mini joga kamp za decu obuhvatao je popodnevne časove joge za decu, učešće dece u jutarnjim meditativnim šetnjama i u večernjim kirtan radionicama. Časovi joge za decu su pažljivo osmišljeni u skladu sa uzrastom i razvojnim potrebama dece uz kreativne metode i pedagoški rad, podržavajući celovit razvoj deteta.
Nikić Drvengrad 2016.