6. Međunarodni festival joge – Srbije 2015

Šesti međunarodni festival joge – Srbija 2015, održan je 1 i 2. avgusta 2015. godine na beogradskoj Adi, u organizaciji Joga saveza Srbije i Međunarodne joga Akademije, uz pokroviteljstvo Svetske, Evropske i Američke joga federacije. Festival joge svečano je otvorio prof. dr Predrag Nikić, počasni predsednik Joga saveza Srbije

Međunarodni festival joge

Na Međunarodnom festivalu joge u Beogradu susreli su se Učitelji, instruktori joge iz sveta i iz Srbije koji su predstaviti različite stilove i pristupe praktikovanju joge. U duhu propoznavanja, razumevanja i poštovanja različitosti mnoge škole joge predstavile su svoje aktivnosti.

1. Ivanka lukateli – Milica Milekić uz stručno vodstvo priambalerine i sertifikovane instruktorke JSS Ivanka Lukateli
2. Art joga Similiris revijalni sastav pod stručnim vodstvom sertifikovane instruktorke Ane Miletić
3. Joga centar Crna Gora – Dafina Perović
4. Joga centar Niš – Marija Obradović
5. Joga centar Vranje I
6. Maya joga studio – Marijana Rodić nastup sa decom
7. Joga centar Mirjana iz Novog Sada – Mirjana Radak
8. Joga centar Sunce – Požarevac
9. Joga centar Vranje II
10. Joga centar Tatjane Gutić
11. Art joga Similiris Međunarodna akademija pod stručnim vostvom Milice Zorić
12. Joga centar Inđija
13. Joga centar Jovana – Jovana Jovičić
14. Joga federacija Česke – Brankica Kubatova
15. Joga centar Jovana – Jovana Jovičić
16. Joga centar Anahata – Ana Miletić
17. Joga centar Harmony iz Kule
18. Joga centar Pančevo- Anita Hučka
19. Joga centar Šabac – Tamara Tomić
20. Maya joga studio – Marijana Rodić – partnerska joga

Kirtan grupa Samadhi je zatvorila Festival joge sa izvodeći tri muzičke numere u sastavu: Bogdan Nikić, Filip Filipović, Vukica Janković, Ana Miletić, Aleksandra Mitić, Spomenka Đurđević, Slavica Stošić, Dragan Stošić, Predrag Radovančević, Marija Zulić, Mirjana Radak, Jelena Nikolić i Igor Petrović.

Zahvaljujemo se svim institucijama i pojedincima koji su podržali održavanje festivala, Turističkoj organizaciji Beograda, Turističkoj organizaciji Srbije i upravi JP “Ada Ciganlija”, JP “Srbijašume”, “C proizvodnja i promet 06”, d.o.o. Šabac-Tamari Tomić i Miomiru Vešiću, Pekari “Sezam” Beograd Branislavu Filipovskom, TV PINK-u, STUDIO B, TV NAŠA i članovima organizacionog tima:

Nevena Đukanović, Bojan Petrović, Dragica Kumrić, Maja Štrbac, Olivera Obradović, Mirjana Radak, Milijana Milikšić, Snežana Ćujić, Dragan Zorić, Dragana Milićević, Jelena Jovanović, Biljana Simić, Aleksandra Ristić, Igor Nikolić, Igor Petrović, Filipovski Branislav, Branko Ilić i Vera Mililićević.

Joga TV:
Ana Miletić i Bogdan Nikić

Foto redakcija:
Aleksandra Ristić, Nikola Mitić, Verica Prekić i Brankica Kubatova

Voditeljki Međunarodnog festivala joge Neveni Đukanović
i glavnoj koordinatorki ovogodišnjeg festivala joge Aleksandri Mitić.

Neka je ljubav u nama i sklad sa okolinom