Veliki joga kamp “Vibhuti” u Drvengradu i mini kamp joge za decu 2017.

Veliki joga kamp “Vibhuti” u Drvengradu i  mini kamp joge za decu 2017. sa Joga savezom Srbije

Provedite nezaboravno iskustvo na Joga kampu “Vibhuti”

Datum održavanja: od 22. do 28. jula 2017.
Mesto održavanja: prelepi ambijent “nestvarnog” sveta E. Kusturice i DRVENGRADA

Međunarodni joga kamp “Vibhuti” namenjen je naprednim joga praktičarima i početnicima (ljubiteljima) joge. Stručni letnji seminari joge u kampu sprovodiće se pod vođstvom međunarodnog majstora joge prof. dr Predraga K. Nikića. Kamp će obuhvatiti intenzivnu joga praksu i večernju kirtan meditaciju uz muzičku podršku Kirtan grupe Samadhi iz Beograda.

Rezervacije mesta za učešće u seminaru se vrše isključivo putem
e-maila: jogasavezsrbije@gmail.com
ili telefonom: 064 12 44 336
Zbog ograničenog broja mesta.prvenstvo u rezervaciji imaju studenti Međunarodne joga akademije.

U okviru kampa biće održan besplatan MINI KAMP JOGE ZA DECU UČESNIKA.

Svi učesnici kampa koji imaju želju da na aktivan joga odmor povedu i svoju decu imaju mogućnost da ih uključe u joga aktivnosti za decu koje će biti posebno kreirane prema uzrastu. Mini joga kamp obuhvata časove joge za decu, učešće dece u jutarnjim meditativnim šetnjama i u večernjim kirtan radionicama. Časovi joge za decu su pažljivo osmišljeni u skladu sa uzrastom i razvojnim potrebama dece uz kreativne metode i pedagoški rad, podržavajući celovit razvoj deteta.

Ovako je izgledalo prošle godine:

Smeštaj će biti u etno selu Drvengrada Hotel MEĆAVNIK (http://www.mecavnik.info/wsw/index.php?p=345) na bazi polupansiona – doručak i večera , upotreba bazena i sportskih terena.

Prevoz se obezbeđuje u ličnom aranžmanu i iz Beograda iznosi oko 35 eur povratna karta mini-busom.